Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pojisteni AOK  (Přečteno 22845 krát)
Buday157



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Květen 14, 2018, 05:32:44 am »

Dobry den, omlouvam se..nevim jaky tema vybrat, smad me presmerujete. .. Jmenuji se Daniel, mam mensi problem s pijistenim :x v roce 2016 jsem byl ke konci roku poprve v DE, tak jsem si delal pojisteni v nemecku. Ale nakonec jswm tam byl jen 2xmesice s tim ze skoncila prace. Tak jsem sel do CR a cekal az se znovu objevi prace kam jsem mel jit.. jenze se objevila az v kvetnu a mezitim jsem pracoval u ceskeho zamestnavatele. V te dobe jsem byl na vzp ze mam nemecky pojisteni a co mam delat. Pani mi dala takovou zlutou kartu vzp a ze az pujdu zpet so DE tak mam znovu prijit. Tim jsme myslel ze je to vyrizene. No ted mi prisel dopis od AOK ze nevi kde jsem praxoval od prosince do toho kvetna. Chtel bych vedet, jestli s tim bude nejakej problem Šok Jestli musim na vzp  a AOK donest potvrzeni z prace z CR co jsem mezitim byl :/ Dekujii
Zaznamenáno
jel1



Karma: -1
Příspěvků: 23


« Odpověď #1 : Květen 15, 2018, 06:41:24 am »

tak v EU je clovek vetsinou pojisten v zemi  kde pracuje. A nekde jsi urcite pojisteny byl, takze to by jako potvrzeni pro AOK melo stacit. Problem by to byt nemel ale AOK je obrovska organizace a tak to clovek proste musi vyridit.....
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |