Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: ukonceni prace v de po mesici  (Přečteno 29365 krát)
zzuzulikz



Karma: -1
Příspěvků: 27


« : Říjen 15, 2016, 11:08:34 am »

Hezky den. Doposud jsem pracovala v cr..a ted jsem nastoupila no hotel. Mam smlouvu i aok pojisteni. Problem je vtom,ze mam smlouvu jen do konce mesice. Hotel ma mesic zavreno. Potrebovala bych vedet na jaky urad se hlasit nejlepe v cr na pracak a jake potrebuji papiry. Po mesici volna se chci vratit zpatky.dekuji za info.
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #1 : Říjen 15, 2016, 08:02:45 pm »

Na UP v CR bych se na tvem miste prihlasila jen, pokud s jistotou vis, ze mas narok na podporu. Pokud dlouhodobe planuje zit a pracovat tady, tak bych sla na UP tady, ac teda asi nic nedostanes. Jestli ti rozumim, v CR uz zdravotni pojisteni neplatis, z cehoz aspon driv vyplyvalo, ze ses mohla prihlasit zpet az po sesti mesicich. Nevim, jak se bude dat kombinovat nemecke pojisteni s ceskym UP. Logicke mi to neprijde.

Urcite jsi ke svemu rozhodnuti mela patricne duvody, ale mozna by v budoucnu nebylo od veci rozmyslet si predem, zda jeste jednou uzavres tak bizarni smlouvu. Tvoje flexibilita ti ted mozna zpusobi jen potize, zatimco tvuj zamestnavatel si mne ruce.
Zaznamenáno
zzuzulikz



Karma: -1
Příspěvků: 27


« Odpověď #2 : Říjen 15, 2016, 09:35:44 pm »

No doposud jsem pracovala  v cr. Az ted  od 5.10. Jsem zamestnana v nemecku..takze je problem se prihlasit na mesic na pracak v cr? Tak si dam mesic dovolenou a odpocinu si u rodiny..a pojisteni si pak doplatim.. To je asi nejlepsi ze
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #3 : Říjen 16, 2016, 04:27:46 pm »

Urcite te nechci zneklidnovat, ale rekla bych, ze UP v CR to bude videt tak, ze ses rozhodla pracovat v Nemecku, vlastne i praci mas, tak proc by te meli krmit. Mozna se totalne pletu.

Presto tvuj zamestnavatel mohl byt kulatni prinejmensi v tom, ze byste uzavreli smlouvu treba na dobu urcitou, at uz teda treba jen rok, ale ne mesic (!) a dohodli se, ze z nejakych internich duvodu - protoze jeste po mesici nemas narok na placene volno - si vezmes mesic neplacenou dovolenou. V Nemecku mas totiz, pokud vim, narok na podporu az, pokud mas odpracovane nejake obdobi bez mezer.
Zaznamenáno
zzuzulikz



Karma: -1
Příspěvků: 27


« Odpověď #4 : Říjen 16, 2016, 07:52:15 pm »

No me se o podporu nejedna to neni dulezite.ja jsem tam sla stim ze to tam ted ten mesic tak je...jde mi jen oto aby byli vsecky papiry vporadku a pojisteni atd
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Frankfurtnadmohanem.de © 2024
Stránky krajanů o životě ve Frankfurtu nad Mohanem. O srazech a akcích, práci, studiu, zábavě, bydlení, kultuře. Užitečné články, diskuze, inzerce, seznamka, galerie, spolujízda - autostop a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Německu.

Zahnarzt München |